40 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw

Już w najbliższy weekend w centrum Polski (w Skierniewicach) odbędzie się 40 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw - największa tego typu impreza W Polsce.

W programie między innymi: parada, degustacje, koncerty, kabareton, pokaz sztucznych ogni, mapping, Ogólnopolski Festiwal Roślinożercy, Targi Zdrowej Żywności, Ogrodniczy Festiwal dla Najmłodszych, Krajowe Mistrzostwa Florystyczne, Targi Ogrodniczo-Rolne i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny.

16 i 17 września w Skierniewicach odbędzie się aż jedenaście koncertów na żywo. Zagrają topowe gwiazdy z kraju i zagranicy: Inna, Burak Yeter, C-BooL, Lady Pank, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel, Power Play, Defis. O dobry humor zadbają Katarzyna Pakosińska, Mariusz Kałamaga i Kabaret Smile.

Na uczestników czekają pyszne potrawy: skierlotka, leczo, zupa grzybowa, pasztet pieczarkowy, jabłka nadziewane żurawiną, a w niedzielę dodatkowo gulasz wieprzowy.

W tym roku po raz pierwszy zostanie zorganizowany Ogólnopolski Festiwal Roślinożercy, który poprowadzi gość specjalny –Paweł Loroch.

Szczególnie zapraszamy do Osady Pałacowej:
- degustacja pysznych potraw z pieczarkami i boczniakami,
- stoisko Stowarzyszenia Branży Grzybów Uprawnych,
- wystawa warzyw, owoców i grzybów ,
- stoiska tematyczne,
- podzielimy się z Wami najlepszymi przepisami, informacjami i ciekawostkami na temat grzybów.

Zapraszamy!

http://swietokwiatow.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.